דף הביתמסיבת סוף השנה האזרחית של מיקי
מחשבון מלונות יוניברסל
תאריך כניסה  
תאריך יציאה  
מבוגרים (18+)    
ילדים (0-18)

מסיבת סוף השנה האזרחית של מיקי

מוצרים נוספים באיזורמסיבת סוף השנה האזרחית של מיקי

מסיבת סוף השנה האזרחית של מיקי 
הצטרפו ללילות נבחרים במסיבת סוף שנה אזרחית של מיקי בפארק ממלכת הקסמים של דיסני וורלד אורלנדו.
שעות האירוע בפארק ממלכת הקסמים של דיסני מ-19:00 עד 24:00 בין התאריכים: 8 בנובמבר - 22 בדצמבר 2019. שימו: מספר הכרטיסים מוגבל וזמינים עבור תאריכים קבועים. רכוש את הכרטיסים שלך עוד היום! 

דיסני וורלד אורלנדו -כרטיסי כניסה לפארקים לאחר שעות הפעילות הרגילות דיסני וורלד אורלנדו -כרטיסי כניסה לפארקים לאחר שעות הפעילות הרגילות              
לטבלת תאריכי האירוע והמחירים   לחץ כאן>  אירועים נוספים: 


חוויות מתעוררות לחיים בפארקי השעשועים של דיסני לאחר שעות הפעילות הרגילות. החל מ- 19:00 בערב הפארקים נפתחים בתאריכים קבועים ועונות משתנות בלילות נבחרים בלבד. שימו : מספר הכרטיסים מוגבל וזמינים עבור תאריכים קבועים. רכוש את הכרטיסים שלך עוד היום! 


 זוהר המים בלגונת הטייפון : מופע זוהר המים בלגונת הטייפון בדיסני הוא מופע ייחודי ברקיע מהמם ונוף מואר ומהפנט שמקיף אתכם. ההזדמנות ליהנות מאווירת גרוב משחררת עם תקליטנים על החופים חוליים בבריכה עם באז שנות אור, וודי וג'ס החברים מצעצוע של סיפור והדמויות הקלאסיות של דיסני.  מסיבת ליל כל הקדושים ״הלואין״ של מיקי : אירוע ליל כל הקדושים "לא כל כך מפחיד" הממלכת הקסמים בלילה מענג להפליא. האירוע מתאים לילדים בכל הגילאים ונערך בלילות נבחרים באוגוסט, ספטמבר, אוקטובר ונובמבר משעה 19:00 ועד חצות.


 פארקים לאחר שעות הפעילות הרגילות : דיסני מזמינה אתכם להשתתף באירועי ערב ייחודיים עם גישה מהירה וזמני המתנה קצרים בהרבה. האירוע מתאים לילדים בכל הגילאים ונערך בלילות נבחרים משעה 19:00.

 ערב דמויות הרשע של דיסני :בואו להילחם בצללים בערב דמויות הרשע של דיסני בפארק ממלכת הקסמים דיסניוורלד אורלנדו, משעה 19:00 ועד אחרי חצות! מספר כרטיסים הזמינים מוגבל.

לרכישת כרטיסי כניסה לפארקי השעשועים של דיסני וורלד אורלנדו לתאריך קלנדרי קבוע מראש ובמחיר מוזל >>לחצו כאן!