דף הביתפארקים לאחר שעות הפעילות בדיסני וורלד אורלנדו
מחשבון מלונות יוניברסל
תאריך כניסה  
תאריך יציאה  
מבוגרים (18+)    
ילדים (0-18)

פארקים לאחר שעות הפעילות בדיסני וורלד אורלנדו

פארקים לאחר שעות הפעילות בדיסני וורלד אורלנדו

תאריכי האירועים הסתיימו!  תודה למשתתפים 

דיסני אחרי שעות הפעילות בפארקי השעשועים 

הזדמנות קסומה להתענג בשעות הערב בחוויות הקלאסיות ללא זמני המתנה וגישה מהירה לאטרקציות.
אירוע קסום ומעורר כאשר הפארקים של דיסני נשארים פתוחים לשעות נוספות לאחר סגירת הפארק!

דיסני וורלד אורלנדו -כרטיסי כניסה לפארקים לאחר שעות הפעילות הרגילות דיסני וורלד אורלנדו -כרטיסי כניסה לפארקים לאחר שעות הפעילות הרגילות דיסני וורלד אורלנדו -כרטיסי כניסה לפארקים לאחר שעות הפעילות הרגילות
דיסני וורלד אורלנדו -כרטיסי כניסה לפארקים לאחר שעות הפעילות הרגילות דיסני וורלד אורלנדו -כרטיסי כניסה לפארקים לאחר שעות הפעילות הרגילות>  אירועים נוספים: 


חוויות מתעוררות לחיים בפארקי השעשועים של דיסני לאחר שעות הפעילות הרגילות. החל מ- 19:00 בערב הפארקים נפתחים בתאריכים קבועים ועונות משתנות בלילות נבחרים בלבד. שימו : מספר הכרטיסים מוגבל וזמינים עבור תאריכים קבועים. רכוש את הכרטיסים שלך עוד היום! 


 זוהר המים בלגונת הטייפון : מופע זוהר המים בלגונת הטייפון בדיסני הוא מופע ייחודי ברקיע מהמם ונוף מואר ומהפנט שמקיף אתכם. ההזדמנות ליהנות מאווירת גרוב משחררת עם תקליטנים על החופים חוליים בבריכה עם באז שנות אור, וודי וג'ס החברים מצעצוע של סיפור והדמויות הקלאסיות של דיסני.  מסיבת סוף השנה האזרחית של מיקי : לחגוג את הקסם של העונה בארץ הפלאות של פארק ממלכת הקסמים, דיסני וורלד אורלנדו. ההזדמנות לחגוג מסיבת חג המולד של מיקי במופעים חיים, זיקוקים מרהיבים, תהלוכות חגיגיות ומיוחדות לאירוע.מתוך לילות מוגבלים בתאריכים נבחרים בחודש נובמבר עד דצמבר 2019, משעה 19:00 ועד חצות!

 מסיבת ליל כל הקדושים ״הלואין״ של מיקי : אירוע ליל כל הקדושים "לא כל כך מפחיד" הממלכת הקסמים בלילה מענג להפליא. האירוע מתאים לילדים בכל הגילאים ונערך בלילות נבחרים באוגוסט, ספטמבר, אוקטובר ונובמבר משעה 19:00 ועד חצות.
 


  ערב דמויות הרשע של דיסני  :בואו להילחם בצללים בערב דמויות הרשע של דיסני בפארק ממלכת הקסמים דיסניוורלד אורלנדו, משעה 19:00 ועד אחרי חצות! מספר כרטיסים הזמינים מוגבל.

לרכישת כרטיסי כניסה לפארקי השעשועים של דיסני וורלד אורלנדו לתאריך קלנדרי קבוע מראש ובמחיר מוזל  >> לחצו כאן!