דיסני וורלד אורלנדו - כרטיסי כניסה לפארקים

מוצרים נוספים באיזור

פארק דיסני אפקוט - Disney's Epcot

פארק דיסני אפקוט בדיסניוורלד אורלנדו הוא טיול מסביב לעולם, טיסה בחלל החיצון ומסע אל תוך הדמיון. לפרטים ולהזמנת כרטיסים ומלונות היכנסו לאתר קלאסיק טרוול.

פארק אפקוט מהווה מוקד משיכה לתיירים מכל הגילאים. טיול נהדר לתוך הדמיון ומסביב לעולם, הזדמנות נדירה לחוות טיסה במעבורת חלל לירח, לשוט בגלקסיות רחובות ולגלות תרבויות מהעבר.  הפארק הינו אחד מפארקי השעשועים בדיסניוורלד, שבאורלנדו, פלורידה שבארה"ב.  הפארק מוקדש כולו להישגים הטכנולוגיים של האדם והרבגוניות התרבותית על פני כדור הארץ. 

ברכו את חבריו של נימו, שעה שהם שוחים באקווראיום הענק "מוצאים את נמו" בהשראת דיסני פיקסר. לאחר מכן התקררו ובלו זמן איכות ב"Turtle Talk with Crush". אחר כך הצטרפו לדאייה בגלשון רוח מעל נופים מופלאים ב"Soarin". או הצטרפו לטיסה בחלל החיצון ב"המשימה: חלל" כפי שאין מרגש ממנה על כדור הארץ.


Epcot 


הפארק עצום בגודלו, ושטחו פי שתיים משטח הממלכה הקסומה. אין עוד מקום בעולם המציע חוויה דומה! בפארק תמצאו שני עולמות:  עולם העתיד  שמציג חידושים טכנולוגיים מרתקים, ו גלריית מדינות העולם  שמציגה תרבויות ומטבח של 11 מדינות שונות.

הפארק מציע אטרקציות ופעילויות ואינסוף אפשרויות. בפארק אפקוט תצעדו אל עבר העתיד ותחשפו אל העבר וחוויות העולם בצורה אחרת. תצללו ותלמדו על האוקיינוס המסתורי ועל החלל האינסופי. הפרק נפתח רשמית בשנת 1982 ומאז הוא מעמיד את פלאי הטכנולוגיה ואת התרבויות השונות במחוייבות אמיתית, כזאת שמצליחה גם להיות אותנטית.
אין ספק שפארק אפקוט הוא מקום המצליח לתפקד באותה העת כמקום חינוכי ואטרקטיבי כאחת. מבוגרים וילדים מוצאים את עצמם מרותקים בביקור באחד ממחוזות וולט דיסני. 

אטרקציות מרכזיות בפארק

כבר בכניסה לעולם העתיד מרגישים את הישגיו הגדולים של האדם. לפניכם מספר אטרקציות מרכזיות ופופלריות:

סולרין (Solarin) -
בסולרין תחשפו לסימולציית טיסה מרהיבה ביופייה מעל חופיה של קליפורניה ומעל מרחביה הגיאוגרפים המדהימים. בטיול תחלפו מעל המרחבים הפתוחים רק לאחר שתהדקו את חגורת הנוסעים ותדאו מעליהם כמו מדאון בגובה של מספר מטרים ומסביב עולם שלם יקיף אתכם 180 מעלות.
 חוויה מדהימה ומומלצת והכל ממבט מעוף הציפור!
חללית כדור הארץ (Spaceship Earth)- מסע עוצר נשימה בעולם המתרחש בתוך כדור הגולף הענק והמפורסם אשר התפרסם כאייקון המוכר של פארק אפקוט. המסע מספר את החיים מלפני 40,000 שנה ועד היום, ימי האינטרנט. בדרך המסע עוצר בתחנות מרכזיות בהיסטוריה של האנושות והחוויה חזקה מאוד. לא לוותר על ההזדמנות נהדרת זו.

משימה בחלל (Mission:Space) - סימולציית נסיעה מרתקת במעבורת חלל והקרובה ביותר אל עבר מחוזות רחוקים שנות אור מאיתנו. אם אי פעם רציתם להגיע לחלל, או לדמיין כיצד מרגיש אסטרונאוט בטיסת חלל, כאן תוכלו להתחקות אחר התחושה הנפלאה הזאת. כל אחד מחברי הצוות ממלא תפקיד חשוב בטיסה ויחד אתם שגורמים למעבורת לשייט בין גלקסיות, ביקור חטוף בירח, לחלוף על פני מאדים ולגלות עולם אחר. זה עולם המתקיים מעבר למקום אליו אנו נושאים עיניים כאן ואתם הולכים להיחשף אליו.