דיסני וורלד אורלנדו - כרטיסי כניסה לפארקים

מוצרים נוספים באיזור

המתקנים בדיסני וורלד אורלנדו

Classic Travel - משווקים רשמיים של דיסני וורלד. הצטרפו לחוויה מטורפת!

הפארקים ומתקני הנופש של חברת וולט דיסני הם אחד מחמשת החטיבות העסקיות של התאגיד האמריקאי הענקי שהשתלט על עולם האנימציה, המלונות והפארקים. ומתוך יותר מ-130 מיליון מבקרים בפארקים השונים של דיסני, יותר מ-50 מיליון מבקרים ב דיסני וולרד אורלנדו, ספינת הדגל ופארק השעשועים הפופולרי ביותר בעולם כולו.

דיסני וורלד אורלנדו הוקם בשנת 1971 וצמח עם השנים לפארק ענק שמשתרע על פני 43 קילומטרים רבועים, ובתוכו 27 מלונות דיסני, 9 מלונות לא דיסני, 4 פארקים, 2 פארקי מים, 4 מגרשי גולף. אתר קמפינג ויותר מ-100 מתקנים בסך הכל.

המתקנים האלה מחולקים ל-4 הפארקים שבתוך דיסני וורלד אודלנדו:

·         מג'יק קינגדום (Magic Kingdom)

·         מרכז אפקוט (Epcot Center)

·         אולפני הוליווד (Hollywood Studios)

·         אנימל קינגדום (Animal Kingdom)

מג'יק קינגדום

המג'יק קינגדום של דיסני וורלד אורלנדו היה הפארק הראשון שנבנה במתחם והוא מוקדם לדמויות המוכרות כל כך של דיסני ולאגדות שהסרטים המצוירים של החברה הקימו לתחייה והפכו לקלאסיקות בלתי נשכחות שכל ילד וילדה גדלו עליהן.

מבין כל הפארקים של דיסני וורלד אורלנדו, המג'יק קינגדום הוא הפופולרי ביותר וזכה כבר מספר שנים ברצף במקום הראשון העולמי במספר מבקרים (20 מיליון בשנה בקירוב). המג'יק קינגדום מחולק ל-6 "ארצות", כל אחת עם אופי משלה ומתקנים המתאימים לרוח שהיא משדרת.

·         מיין סטריט יו.אס.איי (Main Street, U.S.A): האורחים המגיעים לפארק עוברים כאן ברחוב מעוצב כמו עיירה אמריקאית של תחילת המאה ה-20, עם חנויות מיוחדות ומלאות אווירה

·         אדוונצ'ר לנד (Adventureland): הקונספט של הפארק הוא גילוי ארצות זרות ואקזוטיות ושואב את השראתו מג'ונגלים ויערות מאפריקה, המזרח התיכון, דרום אמריקה ודרום המזרח הרחוק. שם ישנם כמה מהמתקנים המפורסמים בעולם, כמו הפיראטיים מהקריביים, שיט הג'ונגל, השטיחים הקסומים של אלאדין ועוד.

·         פרונטיר לנד (Frontierland): פארק שכולו נוסטלגיה לימים של המערב הפרוע האמריקאי ורומנטיזציה של התקופה בה אמריקאים יצאו מערבים בחלומות אחר עושר, תקיפה בה בוקרים נלחמו באינדיאנים, עם מתקנים כמו פסי הרכבת של הר הרעם, Splash Mountain ועוד.

·         ליברטי סקוור (Liberty Square): בשנת 1776 הוקמה ארצות הברית והתנתקה מהמדינה-האם לשעבר, בריטניה. ליברטי סקוור היא עיירה מהתקופה הזו, ובה מתקנים כמו בית הרוחות, היכל הנשיאים, סירת הנהרות ליברטי בל ועוד.

·         פנטזי לנד (Fantasyland): עצמו עיניים והיכנסו לימי הביניים ולקרנבל שיזכיר לכולנו שאנחנו בעצם צעירים ברוחנו ובנפשנו, עם מתקנים כמו It's a Small World, התעופה של פיטר פן, ההרפתקאות הרבות של פו הדב, מסיבת הכובעון המשוגע ועוד.

·         טומורו לנד (Tomorrowland): בעיר עתידנית אינטרגלקטית מלאה בעב"מים, רובוטים וטכנולוגיה עתידנית, ישנם כמה מהמתקנים המפורסמים בעולם, כמו Space Mountain, קרוסלת הקדמה של וולט דיסני, אסטרו אורביטר ועוד.

 

אפקוט

אפקוט הוא הפארק השני בגודלו במתחם, מושך כ-11 מיליון מבקרים מדי שנה והוקם כדי לחגוג את הישג האנושות. ביקור בו מעורר תחושה של יריד עולמי שפועל 365 יום בשנה. כמה מהמתקנים הפופולריים:

·         חללית מכדור הארץ

·         יקום של אנרגיה

·         המשימה: לחלל

·         דמיון!

·         הימים עם נמו וחברים

 

אולפני הוליוד

הפארק שבעבר נקרא MGM מוקדש לתעשיית הסרטים הקסומה והאגדית של הוליווד, ממנה יצאו סרטים שהפנטו ועודם מהפנטים את העולם ועל ברכיהם גדלנו כולנו. עם 10 מיליון מבקרים בשנה זהו הפארק השמיני הכי פופולרי בעולם ומציע שורה של מתקנים בהשראת סרטים שונים, ישנים כחדשים, מצוירים ודרמטיים – שמשכיחים את צרות היום ומכניסים אותנו הישר למסך הגדול.

אנימל קינגדום

זהו הפארק הראשון בעולם המוקדש לשימור כדור הארץ וניתן לצפות כאן בשורה של חיות נדירות ובהצגות רלוונטיות, כמו "מלך האריות". הפארק מחולק לפי אזורים, עם חלקים המוקדשים לאפריקה, אסיה, ולדינוזארים ז"ל.

אז אם אתם מתעתדים לבקר את דיסני וורלד אורלנדו, רצוי שתתכוננו מעט מראש ותקבלו החלטה לגבי אילו פארקים אתם מעוניינים לבקר וכמה זמן תקדישו לכל אחד, כדי שלא תתפסו מרובה ולא תתפסו ותוכלו למצות את החוויה עד תום. תבלו!