דף הביתרוקי מאונטנירטיולי רוקי מאונטייניר ומסלולי רכבות פאר

מוצרים נוספים באיזור

טיולי רוקי מאונטייניר ומסלולי רכבות פאר

Rocky Mountaineer מציעה חוויה ייחודית ברכבת פאר ומפגישה את נוסעיה עם היופי הפראי של מערב קנדה. למידע נוסף ולרכישת כרטיסים היכנסו לאתר קלאסיק טרוול.אראי סיטונאי נסיעות בע"מ מציגה טיולי רוקי מאונטייניר - 25 שנים של חוויות מופלאות.
הדרך הטובה ביותר לטייל ולחוות את מלא עוצמת החוויה שהרי הרוקי'ס הקנדיים יכולים להעניק זה בנסיעה ברכבת במסלול המיועד רק לה.


בואו לראות את הרי הרוקי'ס הקנדיים ברמה של חמישה כוכבים ובנתיב שאפשרי לרכבות בלבד. רוקי מאונטייניר מציעים למעלה מ- 45 חבילות נופש קנדיות וחמישה מסלולי רכבת פאר עשירים בהיסטוריה ופלאי טבע, העוברים דרך מערב האוקיינוס השקט ואלברטה.

מסלולי הטיולים שלנו:

1. מסע במעגל: ונקובר, הרי הרוקי הקנדיים, ונקובר.
במסע זה תוכלו ליהנות משניים או שלושה ממסלולי הרכבת המפורסמים ביותר של רוקי מאונטייניר והכל בחופשה אחת עוצרת נשימה.
במהלך הטיול נעבור דרך אתרי המורשת של ג'ספר ובאנף שהוכרז כפארק לאומי על מנת לשמור על המעיינות החמים שבו, נצפה בגוון המיוחד של אגם לואיז, ובדרך בחזרה לונקובר נבקר בכפר האולימפי וויסלר שאירח את אולימפיאדת הנכים בשנת 2010.

2. מסלול המעבר הראשון לתוואי המערבי: ונקובר, קמלופס, אגם לואיס, הפארק הלאומי באנף.
אם אתם חובבי היסטוריה מושבעים, זה המסלול עבורכם!
המסלול הפופולרי ביותר  שמתחבר בעיר החוף של ונקובר לבאנף.
המסלול האגדי וההיסטורי הוקם לפני למעלה מ-100 שנה ואיחד את קנדה ממזרח למערב.
נעבור דרך מנהרות הספירלה האגדיות, שער הגיהנום שבנהר פרייזר, קניון פרייזר, באנף או
ג'ספר.3. מסע בין עננים: ונקובר, קמלופס, ג'ספר.
מסלול זה לוקח אתכם דרך הנופים המרוחקים והמדהימים ביותר של קנדה.
הנוף הנשקף מהפסגות הגבוהות ביותר בהרי הרוקי הקנדיים ומראה הנשרים העפים דרך צמרות העצים הוא יופי שאין שני לו.
המסלול עובר דרך עמקים ציוריים, רכסי הרים ודרך נהר הפרייזר בעל המים הלבנים והנופים הדרמטיים. גולת הכותרת שלנו הוא ההר המלכותי רובסון. זוהי הפסגה הגבוהה ביותר בהרי הרוקי הקנדיים – נוף שיחסיר לכם פעימה.4. מסלול יערות הגשם דרך הבהלה לזהב: ונקובר, וויסלר, ג'ספר.
המסלול בו עוצרת הנשימה בכל מספר דקות.
נחווה את הנופים המדהימים של יערות הגשם הגדולים בעולם ואת הנוף המחוספס של קניון פרייזר, נעבור דרך אדמות החווה העצומות בקליברו אזור הנקרא גם "הבהלה לזהב" דרך העיר קווסנל ואל תעלות רוקי מאונטן.
נעצור בתדהמה מול יופיו המרהיב של הר רובסון ונסיים בפארק הלאומי הגדול בהרי הרוקי'ס הקנדיים.5. מסלול חופים: סיאטל, ונקובר, הרי הרוקי'ס הקנדיים.
המסלול החדש והייחודי המחבר את העיר הקוסמופוליטית סיאטל שבצפון ארצות הברית, דרך וושינגטון ממשיך בנסיעה לאורך קו החוף הנוצץ של האוקיינוס השקט, אל ונקובר ומשם להרי הרוקי'ס הקנדיים. צפו בחוויה הבלתי נשכחת: