דף הביתעולם הים ואקווטיקה אורלנדו, פלורידהעולם הים מערכת חדשה לכניסה עם תמונה

מוצרים נוספים באיזור

עולם הים מערכת חדשה לכניסה עם תמונה

התהליך החדש יזרז את זמן הכניסה למעבר חלק ומהיר, אשר יעניק לכם יותר זמן להנות מעולם הים.

עולם הים אורלנדו - מערכת חדשה לכניסה עם תמונה


בקרוב תשימו לב לתהליך כניסה חדשני לפארק.
התהליך החדש יזרז את זמן הכניסה למעבר חלק ומהיר, אשר יעניק לכם יותר זמן להנות מעולם הים. אנו מעריכים את הסבלנות שלכם בזמן השקת התהליך החדש.
אז איך זה יעבוד?
1. סרקו את הכרטיס שלכם
2. חייכו!
3. התמונה שלכם תופיע בביקור הבא שלכם לכניסה נוחה.
לפרטים נוספים אנא בקרו את דלפק המידע וההזמנות.

עולם הים


שאלות ותשובות

1. למה לשנות לתהליך כניסה חדש?
התהליך החדש יאפשר לנציגים שלנו להתרכז יותר בחווית ההגעה של האורחים לפארק על ידי זירוז של זמן הכניסה. תהליך חלק וזמן המתנה קצר שווה יותר זמן לאורחים להנות מהפארק עצמו.

2. איך התהליך החדש עובד?
הנציגים שלנו בכניסה הראשית יתחילו להשתמש במכשירים חדשים כדי לסרוק את הכרטיסים ואישורי המעבר. בביקור הראשון של האורחים, תצולם תמונה שלהם ותאוחסן לביקורים עתידיים. אנו מבקשים לא ללבוש כובעים או משקפי שמש לזיהוי מדויק. מערכת הכניסה החדשה תחליף את התהליך הקיים שדורש שימוש באצבע של האורח.

3. איזה כרטיסים או אישורי מעבר דורשים תמונה?
תמונות נדרשות לכל מנויי הכניסה השנתיים, כרטיסי כיף (Fun Cards) וכרטיסים רב יומיים. תמונות לא נדרשות כרגע לכרטיסי יום אחד.

4. למה נדרשת תמונה?
התמונה משמשת לאימות האורחים, ובכך תבטל את הפוטנציאל לגניבה, באמצעות הגנה על המנוי השנתי או הכרטיס מלהיות מנוצל על ידי אדם אחר.

5. האם ילדיי צריכים להצטלם?
הצוות שלנו דורש אישור שלכם, ההורים, על מנת לקחת תמונה של ילדכם. התמונה תאוחסן במקום ותופיע רק בעת הכניסה לפארק. אם לא תרצו שילדכם יצולם, אנא הודיע לצוות שלנו.

6. האם אני יכול לסרב להצטלם?
כן, תוכלו לבחור לעקוף את תהליך הצילום. במקום, תצטרכו להראות תעודה מזהה בכל פעם שתיכנסו לפארק. אורחים מתחת לגיל 14 לא צריכים להראות תעודה מזהה.

7. האם התמונה שלי תודפס על הכרטיס או אישור המעבר?
לא. התמונה תשמש לשימוש פנימי בלבד ותוכננה על מנת לזהות את מחזיקי המנויים או הכרטיסים הרב יומיים כשהם נכנסים לפארק. התהליך אינו דורש אישורי מעבר או כרטיסים חדשים.

לרכישת כרטיסים לחצו כאן