דף הביתדיסני וורלד אורלנדו - כרטיסי כניסה לפארקיםדיסני וורלד אורלנדו ממלכת החיות The animal kingdom

דיסני וורלד אורלנדו - כרטיסי כניסה לפארקים

מוצרים נוספים באיזור

דיסני וורלד אורלנדו - ממלכת החיות

פארק ממלכת החיות בדיסניוורלד אורלנדו החיות מוקדש כולו לבעלי חיים אמיתיים ודמיוניים בדגש על חיים אקולוגיים, אהבת החי והצומח ושמירה על הטבע וכדור הארץ. הפארק מחולק לשבע ארצות שונות וייחודיות:


ארץ נווה מדבר - אזור הכניסה של הפארק בו מוצגים בעלי חיים מדובבים.


אי הגילויים -  מרכז הפארק דרכו ניתן להגיע לכל שאר הארצות. במרכז אי הגילויים עומד איתן סמל הפארק - עץ החיים. העץ המלאכותי בעל גזע ענק ויציב המתרומם לגובה של 14 קומות, בו נחצבו מעל 300 דמויות של חיות מתוך הסרט "קשה להיות חרק!"/ באג לייף/ A Bug's Life ומופע תלת מימד מצוין עם דמויות מהסרט.


ארץ מחנה מיקי מיני - פסטיבל מלך האריות. אומנם האזור נסגר בתחילת 2014 לשיפוצים אך ייפתח בקיץ 2017 עם ארץ האוואטר החדשה.
ארץ אפריקה - Kalimanjaro Safari מסע בספארי בו נוסעים במכוניות פתוחות באזור המדמה את הסוואנה האפריקאית בשטח פתוח וצפייה בחיות הבר (ג'ירפות, פילים,קרנפים, אריות, עצי באוב אמיתיים ועוד…)


Depositphotos_59169773_original.jpg


ארץ משמר כדור הארץ של ריפקי - תחנת השמירה על איכות הסביבה, אליה ניתן להגיע רק בנסיעה ברכבת. פה תמצאו את מתקן Habitat Habit שהוא מרכז שלם ללימוד המינים השונים של בעלי החיים. ויש גם פינות ליטוף לקטנים


ארץ אסיה - אזור הליכה בג'ונגל בו תפגשו בדרקוני קומודו, עטלפים וציפורים טרופיות. מתקן ה- Everest, מסע עשיר בסיבובים ופניות חדות ברכבת מהירה אל פסגת הר האוורסט, מקום משכנה של המפלצת המסתורית "ייטי". לבעלי לב חזק בלבד.


ארץ הדינוזאורים USA - מופע מוזיקאלי מרשים "מחפשים את נמו", מתקן ה- Primeval Whirl רכבת הרים בה הקרונות מסתובבים בזמן נסיעה, Dinosaur - רכיבה קופצנית ומהירה בנבכי הזמן לתקופת הדינוזאורים, ולסיום, בית קברות לדינוזאורים בו תמצאו מאובנים.

מחכים לכם...
לרכישת כרטיסים לחצו כאן