דף הביתדיסנילנד אנהיים, קליפורניהתכנון ביקור ב Star Wars Galaxy s Edge באתר הנופש דיסנילנד

מוצרים נוספים באיזור

תכנון ביקור ב־Star Wars: Galaxy’s Edge באתר הנופש דיסנילנד

Star Wars: Galaxy’s Edge משתף את התובנות, הצלילים, הריחות והטעמים של Batuu עם מבקרים מעולמות אחרים. פלנטה Batuu הארץ האפית החדשה פתחה את שעריה ב־24 ביוני ויש בה כל כך הרבה מה לראות ולעשות, כולל שוק Black Spire Outpost, טעימות של חלב כחול או ירוק והזדמנות לאחוז בהגאים של ה־Millennium Falcon. הנה כמה טיפים נהדרים שיעזרו לאורחים שלכם לתכנן את הביקור ב־Batuu הרחוקה והמופלאה, החל מ־24 ביוני!
כניסה בקבוצות
כדי לעזור לכולם ליהנות מחוויה נפלאה, ייתכן כי אתר הנופש דיסנילנד יפעיל, במידת הצורך, מערכת וירטואלית לניהול תורים , עבור אורחים המעוניינים לחוות את ההרפתקאות של Star Wars ולהיכנס ל־Star Wars: Galaxy’s Edge. על האורחים להוריד את אפליקציית דיסנילנד לפני הגעתם, ולבדוק באמצעות האפליקציה או השילוט ביום הביקור שלכם, כדי לגלות אם באותו יום אתם תתבקשו להיכנס ל־Star Wars: Galaxy’s Edge במסגרת קבוצה. במסגרת הקבוצה, יישמר לכם מקום וירטואלי בתור, כך שתוכלו ליהנות מחוויות נוספות, בעת שאתם ממתינים להודעה כי הגיע תורם להיכנס.*

אם תאפשרו קבלת הודעות למכשירים הניידים שלהם, תקבלו הודעה כאשר יגיעו תורם להיכנס לפלנטה באטו (Batuu). אם לא תמיד תוכלו להמשיך ולבדוק את אפליקציית דיסני או את השילוט הדיגיטלי בפארק וליהנות מחוויות נוספות בזמן שאתם ממתינים לתורה של הקבוצה שלכם להיכנס. לאחר שהקבוצה תוזמן להיכנס, יעמדו לרשותכם עד שעתיים כדי להיכנס לפלנטה באטו (Batuu), כך שאין צורך למהר!

אורחים אשר אינם משתמשים באפליקציית דיסנילנד יכולים להירשם לקבוצה באמצעות כרטיס הכניסה שלהם לפארק בנקודות שירות של Disney FASTPASS הממוקמות באתרים נבחרים בפארק, ביניהם Haunted Mansion, Indiana Jones Adventure, Space Mountain, Splash Mountain או ליד ה־Matterhorn Bobsleds.


הזמנות ל־Savi’s Workshop ול־Oga’s Cantina
החל מ־24 ביוני, לא יהיה עוד צורך בהזמנה מראש, כדי להיכנס ל־Star Wars: Galaxy’s Edge, אולם עדיין תידרש הזמנה מראש לצורך כניסה ל־Savi’s Workshop ול־Oga’s Cantina, אשר מספר המקומות בהם מוגבל מאוד. אורחים המעוניינים להזמין מקום לחוויות אלה יכולים לעשות זאת ביום הביקור, החל מהשעה 7 בבוקר, באמצעות כרטיס אשראי תקף. ההזמנות לשתי החוויות תאפשרנה כניסה ל־Star Wars: Galaxy’s Edge במועד ההזמנה, כך שלא יהיה עוד צורך להצטרף לקבוצה, אם תהיה, כדי להיכנס לפלנטה ולהשתתף בחוויה שמורה.
נא כנסו ל־ SavisWorkshop ול־ Cantina לקבלת פרטים חשובים.

הפיקו את המרב מ־Star Wars: Galaxy’s Edge באמצעות תכנון מראש, בעזרת כלי תכנון דיגיטליים חדשניים אלה, כדי להיכנס לפלנטה Batuu וליהנות זמן רב יותר באתר הנופש דיסנילנד!