דף הביתוינדסטאר שייט באוניות קטנות

שיוטי וינדסטאר | Classictravel

חברת וינדסטאר זוכת תואר "השייט הרומנטי ביותר" מציעה מגוון שיוטים באוניות קטנות - בינוניות ברמת 5 כוכבים ומגיעה למקומות שאף אוניה אחרת לא מגיעה!
ספינות השיט הקטנות של וינדסטאר מביאות אתכם קרוב יותר לכל יעד ולכל נמל, כך שתוכלו לראות את העולם מנקודות מבט חדשות . כל ספינת תענוגות מאפשרת לך לראות את העולם,  Windstar מגדירה את ההבדל בין תיירות למסע אמיתי. הכירו את וינדסטאר עטורת הפרסים לשיוט בספינות קטנות אל פניני תיירות ויעדים נחשקים בכל העולם. 


להפליג בספינה מפוארת לנמל קטן, לחקור חוף נסתר, לראות עזים מרוקאיות שעומדות על עצי ארגן, לטעום תבשיל בנורווגיה ולחיות את החוויה במלואה.  ספינות שיט אלגנטיות, המתאימות לבין 148 ל -320 אורחים, ופותחות בפניכם עולמות חדשים  וזיכרונות לכל החיים.


לראות יותר, להשתהות יותר, ולהנות מהרפתקה שמגדירה את ההבדל בין תיירות למסע אמיתי. רק באוניות הקטנות של ווינדסטאר תוכלו לצלול בין צוקי אלמוגים מרהיבים בטהיטי, לבקר בנמלים הציוריים והיפהפיים של קארפי ולפלס את דרכם לאורך הפיורדים הקסומים של איסלנד. כל מסע של ווינדסטאר מחבר אתכם אל העולם, המקומות והאנשים אשר ירחיבו את החזון שלכם ויפתחו לכם את הלב.